• Het Bestuur

    Het Bestuur:

    Voorzitter: Achraf Balghioui
    voorzitter@nockralingen.nl

    Secretaris: Benno Veenema
    secretaris@nockralingen.nl

    Penningmeester: Johan Jelier
    penningmeester@nockralingen.nl

    Penningmeesteres: Asha Nannan
    NIEUW seizoen 2024 – 2025

    Vice voorzitter: Wim van de Gaag

    Wedstrijdsecretaris: Danny van Os
    Wedstrijdzaken@nockralingen.nl

    Ledenadministratie: Raúl van Overeem
    Ledenadministratie@nockralingen.nl

    Jeugdvoorzitter Xander van Overeem
    jeugd@nockralingen.nl

    Penning Jeugd: André Blanker
    jeugd@nockralingen.nl

    Technische zaken: Maurice van Overeem 

    Sponsor zaken: Danny Goedhart
    sponsorzaken@nockralingen.nl

    Passend voetbal ( Auti, G en Walking football): Andre Blanker & Danny Goedhart
    passendvoetbal@nockralingen.nl

    Media & Communicatie vragen kunnen gemaild worden naar:
    Pers@nockralingen.nl